Up next

Zgrupowanie w Dubaju 2021. Trening, zabawa i integracja na plaży

0 Views· 13 May 2022
qarton
qarton
0 Subscribers
0

Sobotnie popołudnie piłkarze Legii mieli nieco inne niż zwykle. Sztab szkoleniowy zaplanował zajęcia na plaży – trzeba było trochę pobiegać, ale wszystko było połączone z zabawą i integracją.
Już na początku zabawy trzeba było podbijać piłkę i na znak trenera dobiec do pachołka. Ostatni przy pachołku z każdego zespołu lądował w morzu. Za wszystko były liczne punkty. Później było przeciąganie liny, podbijanie piłki i w tym czasie gdy futbolówka była w powietrzu przejście pod nisko zawieszoną poprzeczką, dobiegnięcie do boi ustawionej w morzu – za boje posłużyli Juranović i Kapustka, oraz zaczerpnięte z Turbokozaka dziesięć obrotów wokół piłki i bieg do kolegów z piłką. Zespół musiał też stworzyć koło i przejść wokół plaży żonglując futbolówką.

W jednym z ćwiczeń konieczne było szybkie myślenie, podstawy znajomości matematyki i szybkość – w tej dyscyplinie najlepiej radził sobie Luquinhas – jego zespół żółtych najczęściej posyłał do boju. – Panowie, ale wszyscy po kolei muszą brać udział a nie tylko Luqi – zauważył trener Przemysław Małecki. – Dlaczego, Barcelona też gra wszystko na Messiego – odpowiedział szybko Artur Boruc.

W pewnym momencie bramkarz Legii zaprosił prezesa Dariusza Mioduskiego do zabawy, ale właściciel klubu narzeka na uraz barku i nie mógł dołączyć do piłkarzy. Za wygraną nie dawał jednak Boruc – prezesie ja mam rozwalony bark, plecy i kolano, a jakoś daje radę – żartował.

WIĘCEJ https://legia.net/news/trening....-zabawa-i-integracja

Show more

 0 Comments sort   Sort By


Up next